اخبار > پیام تبریک دکتر جندقی معاون بهداشتی دانشگاه به مناسبت روز بهورز
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک دکتر جندقی معاون بهداشتی دانشگاه به مناسبت روز بهورز

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ دکتر جندقی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان طی پیامی از زحمات بهورزان که به حق نوید دهندگان سلامتی و مجریان اصلی مراقبتهای بهداشتی اولیه در روستا هستند تقدیر و تشکر نمودند. متن پیام بدین شرح است:

 

وَ مَن اَحْیَاهَا فَکَأَنَّما أَحْیَا النّاسَ جَمِیعاً

( آیه 32 سوره مائده )

بهورز ان عزیز و گرانمایه

با سلام و احترام ،

در دستورات دین مبین اسلام آمده است کسانی که عمل صالح خود را آشکار نمی سازند ، خداوند آن عمل را با درخشش بیشتری به همگان نشان خواهد داد.

نظام سلامت بر خود می بالد که لفرادی پاک نهاد و نیکو سرشت به نام بهورز  به پشتوانه  ایمان و توانایی خود برای تاًمین سلامت انسانها همت خویش را به کار گرفته اند.

بهورزان یکی از ارزشمندترین سرمایه های نظام سلامت در کشور هستند ، کسانی که امکان اجرای خدمات پیشگیری را به عنوان اثربخش ترین سیاست ارائه خدمت محقق کرده اند و با زندگی مردم عجین شده  و با تلاش خود در سخت ترین شرایط  و صعب العبورترین مناطق، حداکثر دسترسی را برای مردم فراهم نموده اند.

 ضمن عرض تبریک و تهنیت روز خجسته و فرخنده ی بهورزبه همه بهورزان عزیز و گرامی ،موفقیت ، بهروزی و سلامت همه این عزیزان را از درگاه ایزد منان مسئلت می  نمایم.

با امید به اینکه با اتکال به حضرت سبحان ضمن ارتباط گسترده با اقشار مختلف مردم روستا ، شاخص های بهداشتی را با رعایت کیفیت کار ، ارتقا بخشید و با ارایه خدمات شایسته ، سلامت و سعادت را به مردم عزیز هدیه نمایید و در وظایف خطیر و گسترده سلامت آحاد جامعه،  بیش از پیش کوشا و پویا باشید.

وَمِنَ الله التّوفیِق

دکتر جعفر جندقی

معاون بهداشتی و ریئس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان


٠٩:٣٠ - دوشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٨٥٠٩    /    تعداد نمایش : ٨٨70090 : کل بازدید 1 : بازدید امروز 0.80 : زمان بارگزاری صفحه 9370 : بازدید این صفحه 1 : بازدیدکنندگان آنلاين