صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
اخبار > حضور به موقع اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در حادثه کارخانه صبا باطری
 


نسخه چاپي ارسال به دوست

حضور به موقع اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در حادثه کارخانه صبا باطری

 

.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، در پی حادثه آتش سوزی کارخانه صبا باطری شهرستان آرادان 9 دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک هلیکوپر آمبولانس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به صحنه حادثه اعزام شدند.
دکتر نوید دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در گفت‌وگو با روابط عمومی  دانشگاه بیان کرد: اولین آمبولانس پس از 3 دقیقه از زمان اطلاع به محل حادثه رسیدو اقدامات اولیه درمان را آغاز کردند. ظرف مدت زمان سی دقیقه این عملیات با اعزام حادثه دیدگان به مراکز درماني به پایان رسید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد: در این حادثه 22 نفر مصدوم شدند که 20 نفر از حادثه دیدگان این واحد صنعتی به بیمارستان معتمدی گرمسار اعزام و 2 نفر از حادثه دیدگان توسط هلیکوپتر آمبولانس این دانشگاه به مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر سمنان جهت اقدامات درمانی منتقل شدند.
وی افزود: پس از انجام مراحل درمانی 2 نفر از حادثه دیدگان ترخیص شدند.
دکتر دانایی ضمن قدردانی از اقدامات به موقع مدیر و کارکنان مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و فوریت های پزشکی دانشگاه گفت: حضور به موقع کارکنان شریف اورژانس پیش بیمارستانی و انجام اقدامات اوليه درماني سریع به حادثه دیدگان تاثیر بسزایی در کاهش آسیب به افراد حادثه دیده داشت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن قدرداني اززحمات كادردرماني و مسئولين بيمارستان معتمدي و مركز اموزشي درماني پژوهشي كوثر  درراستاي ارائه خدمات ارزنده به مصدومين اين حادثه، متذكر شد: از مجموع 11 آمبولانس اعزامی به این واحد صنفی، 2 دستگاه متعلق به هلال احمر بود که از زحمات این عزیزان نيز تشکر می نمایم.

چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧      /       ١٠:١٤
تعداد نمایش خبر:375
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
22284654 : کل بازدید 2463 : بازدید امروز 0.87 : زمان بارگزاری صفحه 6620005 : بازدید این صفحه 11 : بازدیدکنندگان آنلاين