صفحه اصلي > اخبار سازمان 
اخبار > سفیر کره جنوبی با استاندار سمنان دیدار کرد.
 


نسخه چاپي ارسال به دوست

سفیر کره جنوبی با استاندار سمنان دیدار کرد.

 

.

 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛

صبح امروز سه شنبه بیست و نهم بهمن ماه 96، کیم سئونگ هو سفیر کره جنوبی در ایران به اتفاق دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با دکتر چاوشی استاندار سمنان دیدار و پیرامون حوزه های سلامت و توسعه اقتصادی گفت و گو کرد.

در این نشست، سفیر کره جنوبی بیان داشت:  روابط ایران و کره جنوبی توسعه یافته، زیرا ایران به‌ عنوان کشوری مهم و تاثیر گذار در منطقه خاورمیانه نقش بزرگی را ایفا می‌ کند.

وی با اشاره به اینکه روابط خوبی بین ایران و کره جنوبی وجود دارد، گفت: برای توسعه روابط بین دو کشور باید برنامه ‌ریزی کرد و راهکارهای مناسبی را ارائه نمود.

سفیر کره جنوبی در ایران افزود: برای توسعه روابط ایران و کره جنوبی، تعاملات شهرستان و استانی باید مورد توجه و تمرکز قرار گیرد و از این فرصت استفاده بهینه شود.

دکتر چاوشی استاندار سمنان، ضمن خوش آمدگویی به سفیر کره جنوبی و قدردانی از زحمات دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی در راستای برنامه ریزی و هماهنگی حضور سفیر کره جنوبی در استان سمنان، بیان داشت:  یکی از اهداف بلند مدت دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، بین المللی سازی این دانشگاه است، خرسندم که ارتباط بین کشور کره جنوبی و استان سمنان به همت دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان آغاز گردیده است.

وی افزود: در این چند سال اخیر در حوزه سلامت استان سمنان دستاوردهای بزرگی بدست آمده است، که امیدوارم با توسعه روابط کره جنوبی با استان سمنان، شاهد ارتقای بیش ار پیش حوزه سلامت باشیم.     

استاندار سمنان با اشاره به اینکه درزمینهٔ اقتصاد، سرمایه ‌گذاری و امکان خرید و فروش و فناوری باید برنامه ‌ریزی شود گفت: با توجه به امکانات استان سمنان و علاقه و استقبال مدیران استانی از بسط این روابط امید می رود در آینده نزدیک شاهد سزمایه گذاری بخش های خصوصی هر دو کشور در این استان باشیم.

در ادامه این نشست دکتر چاوشی استاندار سمنان، حمایت های همه جانبه مسئولین استانی و ملی را برای تقویت روابط دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با دانشگاه های کره جنوبی اعلام نمود.

 

چهارشنبه ٤ اسفند ١٣٩٦      /       ١١:١٠
تعداد نمایش خبر:466
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
21940454 : کل بازدید 7561 : بازدید امروز 0.60 : زمان بارگزاری صفحه 2523350 : بازدید این صفحه 4 : بازدیدکنندگان آنلاين