صفحه اصلي > اخبار سازمان 
اخبار > ارایه خدمات رایگان تخصصی دندانپزشکی به مناطق محروم چاشم با اعزام کلینیک های سیار دندان
 


نسخه چاپي ارسال به دوست

ارایه خدمات رایگان تخصصی دندانپزشکی به مناطق محروم چاشم با اعزام کلینیک های سیار دندان

 

.

 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛

صبح امروز 21 شهریور ماه 96، کلینیک های سیار دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با حضور در منطقه محروم و کم برخوردار چاشم نسبت به ارایه خدمات تخصصی دندانپزشکی اقدام نمود.

دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به اتفاق دکتر همتی نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه  با حضور در روستای چاشم از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی قرار گرفتند.

دکتر شادنوش رئیس دانشگاه ضمن قدردانی از زحمات دندانپزشکان و کادر درمانی، بیان داشت: خدا را شاکریم که در دولت تدبیر و امید و با اجرای طرح تحول سلامت، در مناطق کم برخودار نیزخدمات تخصصی ارائه می گردد.

دکتر همتی نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه نیز در این بازدید ضمن تشکر از زحمات خالصانه حوزه سلامت استان سمنان، خاطر نشان کرد: یکی از دستاوردهای طرح تحول سلامت توجه ویژه به مناطق کم برخودار و ارائه خدمات با کیفیت سلامت به مردم روستا و حاشیه شهر هاست.  

دکتر صالحی رئیس دانشکده دندان‌پزشکی گفت: کلینیک‌های سیار در مناطقی که هنوز پوشش خدمات دندانپزشکی در آنها وجود ندارد، مستقر می‌‌شوند. در این کلینیک‌های سیار تمام تجهیزات دندانپزشکی برای ارائه خدمات عمومی دندانپزشکی فراهم است.

وی آموزش بهداشت، معاینات دهان و دندان، فلورایدتراپی، جِرم گیری، ترمیم و کشیدن دندان و همچنین رادیولوژی دندان از خدماتی هستندکه پزشکان در این کلینیک رایگان ارائه می کنند.

وی گفت: امروز چهار متخصص در رشته های تخصصی، دکتر کیانوش ترمیمی و زیبایی، دکتر صالحی اطفال، دکتر برغمدی درمان ریشه و دکتر رجایی جراحی فک و صورت با استقرار کلینیک سیار دندانپزشکی در منطقه روستایی چاشم به ارائه خدمات تخصصی پرداختند.

 

سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦      /       ١٣:٢٢
تعداد نمایش خبر:493
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
20001926 : کل بازدید 2777 : بازدید امروز 0.36 : زمان بارگزاری صفحه 2310524 : بازدید این صفحه 10 : بازدیدکنندگان آنلاين