سلامتی حقی برای همه، با اطلاع رسانی، پیشگیری، تشخیص زود هنگام، درمان و حمایت از بیماران و مبتلایان اچ آی وی/ایدز.
 • کارگاه ارزیابی و درمان اختلالات روانپزشکی برگزار شد
  کارگاه آموزشی ارزیابی و درمان اختلالات روانپزشکی جهت دو گروه از پزشکان و روانشناسان شاغل در مراکز جامع خدمات سلامت استان و کارشناسان سلامت روان ستاد مراکز بهداشت شهرستان های تابعه برگزار شد.

 • کمیته دانشگاهی پویش ملی مبارزه با سرطان برگزار شد.
  به مناسبت هفته اطلاع رسانی پویش ملی مبارزه با سرطان (1 لغایت 7 بهمن ماه) اولین جلسه کمیته دانشگاهی هماهنگی و برنامه ریزی فعالیت های اطلاع رسانی در سالن جلسات معاونت بهداشتی برگزار شد.

 • همایش مبارزه با بیماری " ایدز " در شهرستان دامغان
  به همت واحد پیشگیری و مبارزه با بیماریهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان و به مناسبت هفته بسیج اطلاع رسانی ایدز همایش آشنایی و مبارزه با بیماری ایدز در سالن اجتماعات شهید صرفی اداره ی بهزیستی این شهرستان برگزار شد.

 • همایش روز جهانی داوطلبان سلامت در شهرستان دامغان برگزار شد.
  به همت واحد گسترش شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان و به مناسبت روز جهانی داوطلب، همایشی به منظور تجلیل از داوطلبان سلامت این شهرستان در سالن اجتماعات بهزیستی، برگزار شد.

 • هشتمین جلسه کمیته بهداشت کارگروه بهداشت و درمان در حوادث غیر مترقبه برگزار شد
  هشتمین جلسه کمیته بهداشت کارگروه بهداشت و درمان در حوادث غیر مترقبه با موضوع بررسی عملکرد گروه مدیریت و کاهش خطر بلایا و بررسی وضعیت ایمنی واحد های بهداشتی با حضور نمایندگان معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در اتاق جلسات معاونت بهداشتی برگزار گردید.

مشاهده آرشیو خبر

 

46242 : کل بازدید 10 : بازدید امروز 0.36 : زمان بارگزاری صفحه 19506 : بازدید این صفحه 1 : بازدیدکنندگان آنلاين