• دیدار اعضای هیات مدیره سازمان نظام پرستاری شهرستان دامغان با سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان
  رئیس سازمان نظام پرستاری شهرستان دامغان به همراه دیگر اعضای این سازمان با دکتر خادمی سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان دیدار نمودند .

 • دومین کارگاه فشارهای روانی و استرس های شغلی در بیمارستان ولایت شهرستان دامغان
  دومین کارگاه فشارهای روانی و استرس های شغلی با موضوع افسردگی شغلی با استقبال پرشور کارکنان در سالن کنفرانس بیمارستان ولایت شهرستان دامغان برگزار گردید.دکتر امیری مدرس این کارگاه در بیاناتی اشاره داشتند که افسردگی شغلی حالتی از خستگی جسمی ،روحی و روانی یک کارمند در محیط کار است و شرایط پیشرفته دنیای امروز با افسردگی شغلی ارتباط نزدیک دارد.

 • بازدید فرماندار شهرستان دامغان از بیمارستان ولایت
  مهندس مجد فرماندار شهرستان دامغان یک شنبه شب از خدمات درمانی و پزشکی قابل ارائه در بیمارستان ولایت این شهرستان بازدید نمودند.

 • دوره آموزشی مدیریت خطر در بیمارستان ولایت شهرستان دامغان برگزار گردید
  وره مدیریت خطر با حضور پژمان قراییان از کارشناسان شاغل در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به عنوان مدرس و استقبال کم نظیر کارکنان بیمارستان ولایت شهرستان دامغان در سالن کنفرانس این بیمارستان برگزار گردید.

 • تجلیل از دکتر ابوالفضل فتاح،سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان
  کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان با همراهی جمعی از مسئولین بیمارستان ولایت این شهرستان ضمن حضور در دفتر کار آقای دکتر ابوالفضل فتاح سرپرست سابق شبکه بهداشت و درمان،از ایشان تجلیل نمودند.

مشاهده آرشیو خبر


مشاهده آرشیو


مشاهده آرشیو


مشاهده آرشیو

122935 : کل بازدید 111 : بازدید امروز 0.27 : زمان بارگزاری صفحه 28611 : بازدید این صفحه 1 : بازدیدکنندگان آنلاين